KATEGORIE

>> Zakupy

Piękne, kolorowe szale, zimowe swetry i rękawiczki, ciepłe skarpety, czy zwiewne chusty, to wszystko można stworzyć własnoręcznie przy użyciu włóczek oferowanych przez firmę Sklep-IK. Przedsiębiorstwo prowadzi internetowy sklep z włóczkami pochodzącymi od renomowanych producentów, w którym znaleźć można włóczki alpaka, akrylowe, jedwabne, bawełniane i wiele innych. Są to tanie włóczki najwyższej jakości. Dzięki temu za niewielką kwotę możliwe jest stworzenie unikatowych, a przede wszystkim tr..

Sklep-IK
62-095 Murowana Goślina
Rogu Renifera 4/7

Na stronie internetowej, znajdującej się pod adresem goodvibration.pl, znajdziecie Państwo sklep online z akcesoriami do masażu. Jednak nie jest to zwykły sklep, ponieważ w jego ofercie znajdują się urządzenia, które są nowościami na polskim rynku. To akcesoria do masażu o innowacyjnym działaniu, zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszej technologii. Firma Almara Sp. z o.o., która jest właścicielem sklepu Good Vibration, poleca swoje produkty do masażu każdej części ciała. Masażer wibrujący ..

Almara Sp. z o.o
02-736 Warszawa
Mozarta 3/627

Salon Zdrowego Snu to miejsce na terenie miasta Poznań, w którym mogą Państwo wybrać odpowiedni materac do sypialni swojej bądź swojego dziecka. Firma prowadzi również sprzedaż internetową produktów marki M&K Foam Koło. Materace tego producenta są produkowane przy pomocy innowacyjnych technologii, które pozwalają stworzyć taką konstrukcję, która zadba o właściwe ułożenie kręgosłupa podczas snu, a jednocześnie zagwarantuje wysoki komfort wypoczynku. W bogatej ofercie znajdują się materace ..

Salon Zdrowego Snu
60-126 Poznań
Głogowska 178

Firma Sacramenti Bieliński, która prowadzi sklep liturgiczny, dba o to, by w ofercie znalazły się najważniejsze przedmioty i naczynia, które używane są w kościele katolickim. Dużym powodzeniem cieszą się, między innymi: monstrancja, kielich mszalny, relikwiarz oraz lavabo. Monstrancja przechowuje w swoim wnętrzu konsekrowaną hostię. Podczas mszy świętej, monstrancja wraz z hostią prezentowana jest wiernym. Kielich mszalny to naczynie, w którym wino zamienia się w krew Chrystusa i jest to jedn..

Sacramenti Bieliński
60-175 Poznań
Macierzankowa 14

PODOBNE WPISY: